Агрономія

«Аграрний фонд Терещенка» отримав добру врожайність сільгоспкультур

«Аграрний фонд Терещенка» отримав добру врожайність сільгоспкультур

ТОВ «Аграрний фонд Терещенка» (Житомирська область) вперше провело жнивну кампанію у складі агрохолдингу «Кусто Агро» й отримала добрі показники врожайності озимого ріпаку, озимої пшениці, соняшнику й кукурудзи.

Про це повідомили в «Кусто Агро».

Зокрема, кукурудза показала найвищий результат, як порівняти з минулими роками – 105,1 ц/га, розповів директор «Аграрного фонду Терещенка» Валерій Мельник.

Врожайність озимої пшениці цього сезону склала 69,8 ц/га, ріпаку – 31,5 ц/га, ячменю – 72,7 ц /га, соняшнику – 35,2 ц/га.

За його словами, цього року в господарстві відбулися суттєві зміни у зв’язку з інвестиціями від «Кусто Агро»: змінилися технології вирощування й обробітку, збільшився парк техніки.

Віднині агрономи використовують агрегати із захватом 12-18 м, серед яких борони та культиватори. Нові технології допомогли приорати рослинні рештки, а глибоке рихлення ґрунту дозволило краще провести розпушування, зазначив Валерій Мельник.

«Змінили також технологію вирощування: з поверхневого обробітку ланів на оранку та глибоке рихлення, – уточнив він. – Також почали вносити необхідну кількість мінеральних добрив і ЗЗР».

Компанія придбала нові трактори John Deere та самохідний обприскувач. На польових робот було залучено п’ять тракторів: три з плугами і два – з глибоким рихленням. До цього арсеналу також увійшли три комбайни і три трактори з перенавантажувачами, розповів Валерій Мельник.

Сьогодні, за його словами, на полях «Аграрного фонду Терещенка» вже посіяли озимий ріпак, озиму пшеницю, кукурудзу.

Довідка

«Аграрний фонд Терещенка» вирощує кукурудзу, соняшник, ріпак, озиму пшеницю та ячмінь. Земельний банк складає 7,5 тис. га.

«Кусто Агро» – вертикально-інтегрована аграрна компанія, частина міжнародного холдингу Kusto Group. Сьогодні Kusto Group реалізовує проєкти в Росії, Казахстані, Україні, В’єтнамі, Китаї, Туреччині та Грузії. Земельний банк в Україні – 24 тис. га.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!