Агрономія
Головне:
Агрономія

Аграрії Вінниччини розпочинають весняно-польові роботи

Цьогорічні погодні умови на Вінниччині вносять корективи щодо строків весняної посівної. Довго тримався сніговий покрив та прохолодна погода з нічними заморозками, на зміну яким прийшли дощі. Усі ці фактори відтерміновують початок посіву.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

«Вінницькі аграрії прогнозують початок посівної кампанії на першу декаду квітня. Наразі на полях активно проводиться закриття вологи. В окремих підприємствах, де дозволяла структура ґрунту, розпочали посів ранніх ярих культур. Але це ще незначні площі», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що сільськогосподарські підприємства Вінниччини забезпечені фінансовими та матеріально-технічними ресурсами на проведення весняно-польових робіт.

«Для проведення комплексу весняно-літніх польових робіт у області сільгосппідприємствам потрібно 79,9 тис. т д. р. мінеральних добрив. Станом на 31.03.2016 р. господарства мають 80,2 тис. т д. р. мінеральних добрив або 100,4 %», – додають у облдержадміністрації.

Забезпеченість паливо-мастильними матеріалами становить 93-96%.

Нагадаємо, на Запоріжжі стартувала сівба ярих культур. Раніше повідомлялося, сівба ярих культур на Одещині призупинилася через зниження температури повітря.

Журнали