Агромаркет

Затверджено періодичність планових перевірок у сфері насінництва та розсадництва

Затверджено періодичність планових перевірок у сфері насінництва та розсадництва

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужбою.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 23.

Постанова спрямована на запровадження ризик-орієнтованого підходу до проведення перевірок господарської діяльності в зазначеній сфері.

Документ передбачає бальну систему оцінки показників критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю).

Віднесення суб’єкта господарювання до одного з трьох ступенів ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями відповідно до шкали балів: від 41 до 100 балів – високий ступень ризику; від 21 до 40 балів – середній; від 0 до 20 балів – незначний.

Періодичність проведення планових заходів держнагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва визначається залежно від ступеня ризику від провадження господарської діяльності. Так, за високого ступеня ризику – не частіше одного разу на два роки; середнього ступеня ризику – не частіше одного разу на три роки; незначного ступеня ризику – не частіше одного разу на п’ять років.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!