Агромаркет

Законопроект про маркування харчових продуктів схвалено у першому читанні

Законопроект про маркування харчових продуктів схвалено у першому читанні

Верховна Рада 10 липня схвалила у першому читанні законопроект «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» № 8450 від 7 червня 2018 року.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Законопроект передбачає забезпечення високого рівня захисту здоров’я та інтересів споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації про харчову продукцію, а також запровадження відповідальності операторів ринку харчових продуктів за введення споживачів в оману.

Зокрема, законопроект встановлює правові й організаційні засади надання споживачам інформації про харчові продукти та загальні принципи й обов’язки операторів ринку з доведення цієї інформації до інших операторів ринку та до споживачів.

Документ містить загальні положення до маркування харчових продуктів, дія яких може поширюватися на всі харчові продукти або на певні їх категорії. Крім того, встановлює окремі правила щодо маркування певних видів харчових продуктів.

У законопроекті окреслені категорії обов’язкової інформації про харчові продукти та загальні вимоги до інформації про харчові продукти для того, аби споживачі мали можливість визначати та належним чином використовувати харчові продукти.

Також законопроект передбачає уніфікацію правил надання споживачам інформації стосовно харчових продуктів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!