Агромаркет

Закон про «єдине вікно» відносить зерновози до сільгосптехніки, що підлягає компенсації

Закон про «єдине вікно» відносить зерновози до сільгосптехніки, що підлягає компенсації

Закон про «єдине вікно» на митниці містить поправки про внесення вагонів-зерновозів до  переліку сільськогосподарської техніки, при купівлі якої агровиробники можуть отримати компенсацію.

Про це йдеться на сайті парламенту.

«Цими поправками (155 і 166. – ІФ) вносяться зміни до двох законів: про держпідтримку в агропромисловому комплексі та про стимулювання розвитку машинобудування, –  зазначив народний депутат Олег Кулініч. – У нас на 2018 рік є 945 млн грн на здешевлення сільгосптехніки, ці гроші вже є в бюджеті. Очевидно, вони не будуть використані в повному обсязі, тому ми пропонуємо, якщо вони залишаться, направити їх на здешевлення – купівлю вагонів-зерновозів на українських заводах у Львові, Кременчуці, Дніпрі для агровиробників».
 
Нагадаємо, Кабмін цього року направив 1 млрд грн на компенсацію аграріям 25% (40% – фермерам) вартості придбаної вітчизняної сільгосптехніки.

Верховна Рада 5 липня підтримала законопроект № 7010 зі змінами до Митного кодексу та деяких інших законодавчих актів про впровадження механізму «єдиного вікна» й оптимізації контрольних процедур на митниці з редакційними поправками.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!