Агромаркет
Головне:
Агромаркет

За підтримки компанії «Контінентал» створено 11 кооперативів пасічників

Наразі за підтримки компанії «Контінентал» в Україні створено 11 бджолярських кооперативів у Тернопільській, Івано-Франківській та Хмельницькій областях, повідомляє «Медова Україна».  

Усього у сфері підтримки агрохолдингу перебувають 24 об’єднання бджолярів.

За словами менеджера зі зв’язків з громадськістю виробничого кластера «Карпати» Ігоря Метенька, для бджолярських кооперативів «Контінентал» розробив програму з виготовлення причепів, а також модулів для них, аби пасіки були мобільними.

Як зазначається, на одну платформу завантажують 20 корпусних десятирамкових вуликів і їх можна доправити за кілька метрів до медоносних рослин. Ці причепи та модулі компанія надала в користування кооперативам безплатно, адже до складу таких об’єднань входять майже 80% пайовиків «Контіненталу».

Для пасічників створено також унікальну інтерактивну мапу, на якій відображаються наявні посівні площі всіх медоносних культур «Контіненталу» із зазначенням їхнього сорту, прогнозованого періоду цвітіння, інформацію щодо планових робіт з обприскування, необхідної кількості бджолосімей для якісного запилення, а також контакти відповідальних агрономів компанії та інших даних.

Ця система автоматично під’єднана до нової розробки компанії – планшета агронома, який працює наживо. Налагодили також виробництво модульних систем для кочівлі пасік. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!