Агромаркет

ЄС послаблює контроль за безпекою харчових продуктів через пандемію

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Європейська  Комісія надає державам-членам більшу гнучкість у контролі в ланцюзі поставок продовольства через коронавірус.

Про це повідомляє Food Safety News.

Лідери Комісії вважають, що криза, пов’язана з коронавірусною хворобою (COVID-19), є «винятковою та безпрецедентною» проблемою для можливостей держав-членів здійснювати офіційний контроль та інші офіційні заходи відповідно до законодавства ЄС.

У багатьох країнах існують обмеження щодо руху людей для охорони здоров’я населення. Держави-члени заявили Комісії, що внаслідок цього серйозно зменшилася можливість направлення персоналу на офіційний контроль, як цього вимагає Регламент ЄС (ЄС) 2017/625. 

Тимчасово на два місяці ветеринарний та фітосанітарний контроль за тваринами, рослинами, кормами може здійснюватися особами, уповноважених національними органами. Лабораторії, спеціально призначені органами влади, можуть використовуватися там, коли офіційно використовувані офіційні лабораторії недоступні для аналізу, тестування або діагностики.

Для прикордонних перевірок документи можуть бути прийняті в електронному вигляді, якщо відповідальна особа зобов’язується надати оригінал якнайшвидше. Фізичні зустрічі з операторами можуть бути замінені іншими засобами спілкування.

Читайте також:Єврокомісія закликала країни ЄС відкрити кордони для сільгосппрацівників

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями