Агромаркет

ЄБРР виділить «Укрзалізниці» 50 млн євро

перевезення зернових вантажів

В рамках Проекту електрифікації української залізниці ЄБРР виділить 50 млн євро на забезпечення ліквідності для фінансування критично важливих потреб Укрзалізниці.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України за результатами підписання Угоди про внесення змін до Гарантійної угоди (Проект електрифікації української залізниці «Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка») міністром фінансів України Сергієм Марченком та Президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

У рамках цього заходу голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишин та Президент ЄБРР Оділь Рено-Бассо також підписали Угоду про внесення змін до Угоди про надання позики в рамках Проєкту.

Внесення змін до угод в рамках діючого Проекту електрифікації української залізниці дозволить спрямувати частину кредиту ЄБРР в обсязі 50 млн євро на забезпечення ліквідності для фінансування критично важливих потреб Укрзалізниці.

Перепрофільована частина кредиту ЄБРР буде забезпечена гарантією Європейського фонду сталого розвитку (ЄФСР), що є фінансовим механізмом Плану зовнішніх інвестицій ЄС.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» нарощує обсяги перевезення зерна. Раніше в «Укрзалізниці» розповіли про альтернативні шляхи експорту агропродукції.