Агромаркет

Як в Україні стимулюватимуть інвестиційну діяльність

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні».

ПРо це повідомляється на сайті ВРУ.

“Метою документа є поліпшення інвестиційного клімату України за окремими напрямами, обраними внаслідок комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним Групою Світового банку у методології рейтингу Doing Business”, – ідеться в повідомленні.

Закон є комплексним документом, який передбачає усунення юридичних прогалин, а також впровадження в правову систему України інноваційних правових інструментів.

Основні положення закону, зокрема, передбачають:

  • У сфері захисту прав акціонерів – відповідальність осіб із заінтересованістю та посадових осіб акціонерного товариства за збитки, завдані правочином із заінтересованістю, укладеним на неринкових умовах, згода на вчинення якого була надана мажоритарним акціонером або призначеними ним особами.
  • У сфері забезпечення виконання договірних зобов’язань – зобов’язання може бути забезпечене шляхом передання кредиторові у довірчу власність майна – об’єкта забезпечення.
  • У сфері договорів застави земельних ділянок – скасовується обов’язковість проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності, які передаються у заставу;

У сфері діяльності товариств з обмеженою відповідальністю визначаються особливості створення та діяльності товариств з обмеженою відповідальністю, що діють на підставі модельного статуту.

За відповідне рішення під час пленарного засідання ВРУ проголосували 272 народні депутати.

Детальніше з документом можна ознайомитися тут.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!