Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Як Corteva Agriscience навчала дітей фермерувати

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Як Corteva Agriscience навчала дітей фермерувати

Аби зацікавити молодь обирати аграрні професії, Corteva Agriscience в одній зі шкіл Полтавщини (с. Стасі) ініціювала «День юного фермера», у якому взяли уасть понад 250 учнів та викладачів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, «День юного фермера» звідбувся у форматі інтерактивних тематичних уроків для школярів різних класів з професійними викладачами. Учні  1-2 класів дізнавалися «Як росте їжа», для 3-4 класів було проведено урок на тему «Природа, їжа, ми: як зробити, аби було смачно і корисно».

Про «Загадки і реалії майбутнього сільського господарства» спілкувалися учні 5-6 класів, а школярі 7-8 класів розмірковували про «ЕКОсвідомість, або як ми можемо захистити світ». Старшокласникам було запропоновано тему для обговорення: «Професія – аграрій. Ти готовий до майбутнього?».

До заходу долучилися також представники насіннєвого комплексу Corteva Agriscience ТОВ «Стасі Насіння», де працюють деякі батьки школярів, і де матимуть можливість у майбутньому працювати випускники школи.

Директор комплексу Сергій Комар та спеціаліст відділу якості Юлія Касьяненко поділилися своїм досвідом зі школярами та розповіли про переваги роботи у сільському господарстві в Україні. Завершився «День юного фермера» інтелектуальними змаганнями школярів у форматі брейн-рингу та врученням приємних подарунків переможцям.

«У Corteva Agriscience ми вбачаємо нашу ціль у тому, щоб дати підліткам і дорослим ту інформацію і ті знання, які б стимулювали до вибору роботи в аграрній сфері, і щоб цей вибір був усвідомленим», – зазначив Сергій Комар.

Нагадаємо, «День юного фермера» – не єдина ініціатива, яку Corteva Agriscience реаілізує з метою залучення молоді до аграрної діяльності в рамках концепції «Нові обличчя в сільському господарстві». Так, нещодавно компанія презентувала результати Всеукраїнського дослідження щодо ставлення молодого покоління до роботи в сільському господарстві.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!