Агромаркет

Власники Novus купують ринок «Столичний»

Група компаній Stolitsa Group, яка входить в литовську групу BT Invest, має намір звернутися в Антимонопольний комітет України по дозвіл на придбання ринку сільськогосподарської продукції «Столичний».

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України.

Як повідомляє прес-служба компанії Stolitsa Group протягом трьох місяців завершить придбання 54,25% статутного капіталу ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний», через що і звертається до АМКУ із заявою щодо надання дозволу на угоду. 

У січні 2019 року Stolitsa Group підписали з Олександром Стельмахом, який є бенефіціарним власником 54,25% статутного капіталу ринку, угоду щодо викупу належної йому частки.

В Stolitsa Group відзначають, що основною метою викупу є розширення напрямків діяльності, оздоровлення фінансово-господарського становища ринку «Столичний», а також реструктуризація боргів підприємства.

При цьому в компанії запевняють, що зміна мажоритарного власника ринку жодним чином не вплине на працівників, контрагентів, орендарів торгівельних площ та клієнтів ринку.

У лютому 2020 року група компаній Stolitsa Group придбала 22,5% статутного капіталу ринку і розробила план фінансового оздоровлення підприємства у зв’язку з наявними борговими зобов’язаннями (санації). Станом на лютий 2020 року «Столичний» мав заборгованість перед кредиторами у розмірі 235 млн грн. А в березні 2020-го ринок збільшив кредиторську заборгованість компанії на 177 млн грн – до 412 млн грн.

Після закриття угоди з Олександром Стельмахом Stolitsa Group володітиме 76,75% статутного капіталу ринку «Столичний».

Група компаній Stolitsa Group займається реалізацією проектів нерухомості у Києві та області. Серед проектів групи – житлові комплекси Варшавський, Галактика, Seven та інші. Stolitsa Group є частиною литовського інвестиційного холдингу BT Invest, активи якого в основному зосереджені в Україні. Він був заснований у 2008 році литовцями Раймондасом Туменасом та Ігорем Беззубом. До цього вони володіли українським виробником соків «Сандора», який в середині 2000-х продали корпорації PepsiCo. Окрім девелоперської компанії Stolitsa Group, холдинг BT Invest розвиває мережу супермаркетів Novus, а також торгово-розважальний та бізнес-центр Retroville, відкриття якого заплановано у Києві в кінці травня цього року.

Читайте також:Чим більше торговельна мережа, тим складніше з нею відносини у молокопереробників

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією