Агромаркет

Вітчизняних агровиробників чекають на тендерах Всесвітньої продовольчої програми ООН

Вітчизняних агровиробників чекають на тендерах Всесвітньої продовольчої програми ООН

Всесвітня продовольча програма ООН зацікавлена у розширенні участі українських виробників у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Про це йшлося на зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства Олени Ковальової з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) в Україні, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Українські аграрні компанії мають великі можливості щодо розширення участі в тендерах ВПП», ‒ зазначила Дорте Еллехаммер, представник ВПП в Україні.

«При понад $14,5 млрд експорту продукції АПК у 2015 році обсяг реалізації продовольства в рамках гуманітарних програм ООН склав $55,6 млн, левова частка ‒ $48,2 млн ‒ до ВПП. Тож, займаючи провідні позиції на світовому ринку продовольства, українські виробники ще не в повній мірі реалізували свій потенціал в цьому напрямі», ‒ зауважила Олена Ковальова.

Вона підкреслила, що важливим є підвищення рівня обізнаності виробників України щодо участі в гуманітарних програмах.

«З огляду на структуру закупівель ВПП першим кроком стало запрошення на грудневе засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна представника ВПП, який надасть інформацію з питань участі в тендерах ВПП на закупівлю продовольства», ‒ повідомила заступник міністра.

Крім того, обговорено можливі кроки щодо започаткування участі українських виробників інших видів продовольства, і зокрема дитячого харчування, в програмах закупівель Всесвітньої продовольчої програми.                                                                                            

Довідка

Всесвітня продовольча програма ООН – агенція ООН з надання гуманітарної продовольчої допомоги та одна з найбільших гуманітарних організацій в світі. Загальний обсяг поставок продукції та послуг у рамках ВПП склав понад $2,6 млрд, в тому числі продовольства — понад $1 млрд.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!