Агромаркет

Вітчизняні виробники органіки привезли на виставку у Нюрнберзі продукти переробки

Вітчизняні виробники органіки привезли на виставку у Нюрнберзі продукти переробки

Національний павільйон України на Міжнародній виставці органічних харчових продуктів Biofach 2018 у Нюрнберзі представлено вже вп’яте.

За словами директора органу сертифікації «Органік Стандарт» Сергія Галашевського, цього року Україна представляє не лише рекордну кількість учасників, але і найбільшу частку органічних підприємств-переробників порівняно з попередніми роками.

«Учасники виставки демонструють тенденцію зміщення акценту з сировини на переробку, а також на розширення асортименту, – зазначив він. – Якщо раніше майже всі учасники національного павільйону України були виробниками зернових, то тепер із 20 компаній, що представлені на Biofach у рамках павільйону, чотири – ягідники, три – виробники олійних культур, по одному – виробники томатної пасти,  чаю, орган сертифікації та дев’ять виробників зернових, частина з яких також пропонує перероблену продукцію».

Під час виставки пройде форум «Україна відкрита для органічного виробництва за участі компаній-експонентів, представників органів влади та бізнесу.

Довідка

Національний павільйон України на виставці Biofach 2018 організовує консорціум трьох ключових учасників органічного ринку України: консультаційного органу з органічного виробництва «КьюС», сертифікаційного органу «Органік Стандарт» та екологічної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє» за підтримки Мінагрополітики та за фінансової допомоги міжнародних організацій і проектів.

За п’ять років участі України у Biofach площа павільйону збільшилася майже вдвічі: з 70 кв. м у 2014 році до 130 кв. м у 2018 році, а кількість компаній-експонентів – з восьми до 20.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!