Агромаркет

Вінниччина лідирує за обсягами виробництва сільгосппродукції

На Вінниччині темпи обсягів виробництва сільгосппродукції за січень-вересень 2019  року   зросли на 7,1%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – зросли на 16,3%, в господарствах населення –  скоротились на 6,4%.

Про це повідомляє Вінницька ОДА.

Як зазначається, питома вага регіону у загальнодержавному виробництві сільськогосподарської продукції за вказаний період склала 7,8 %.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку Вінницткої ОДА Миколи Ткачука, аграрний сектор області за дев’ять місяців поточного року займає перше місце за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства, а також по виробництву (реалізації) м’яса та молока. Друге місце – за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства на одну особу.  

«Аграрії області, не зважаючи на мінливість погодних умов, успішно завершують комплекс сільськогосподарських  робіт. За січень-вересень 2019 року індекс виробництва продукції рослинництва склав 101,1% до аналогічного періоду минулого року, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах – 106,1%,  в господарствах населення – 94,7 %. В оптимальні терміни аграріями було проведено збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур», – зазначив посадовець.

Він також повідомив, що з площі 451,2 тис га було зібрано близько 2,4 млн тонн зерна, або на 9,9% більше зібраного в 2018 році. Середня урожайність склала 52,9 ц/га, що на 10,9% вище минулорічних показників.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!