Агромаркет

Вінничину та Одещину хочуть поєднати Подільським аграрним шляхом

Вінничину та Одещину хочуть поєднати Подільським аграрним шляхом

Проект будівництва Подільського аграрного шляху було презентовано під час зустрічі керівників Вінницької облдержадміністрації та Кодимського району Одеської області (межує з Вінницькою областю).

Основна ідея Подільського аграрного шляху полягає в тому, аби виправити теперішню ситуацію з вантажним сполученням в сторону портів та прикордонних переходів Одещини, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Для того, щоб реалізувати запропонований проект, необхідно провести капітальний ремонт доріг існуючої однополосної дороги, яка сполучає райцентри Піщанку та Чечельник Вінницької області з містом Роздільна Одеської області.

Маршрут пролягає вздовж західної частини Одеської області від міста Кодим до міста Роздільна – траса Одеса – Кишинів. Поруч знаходиться прикордонний перехід Кучурган.

Подільський аграрний шлях проходить уздовж залізниці Київ – Одеса, що сприятиме ширшому використанню залізниці для вантажних перевезень. Загальна довжина маршруту – близько 240 км.

Поділля має великий транзитний потенціал у напрямках Молдови, Румунії та Західної Європи, а катастрофічний стан доріг в регіоні зводить до нуля можливість використання транзитного потенціалу країни в південному та південно-західному напрямках.

На зустрічі зазначалося, що сьогодні такі аграрні регіони, як Вінницька, Хмельницька, Чернівецька та Одеська області, експортуючи свою продукцію, не використовують ані автодоріг Вінниччини, ані Одещини.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!