Агромаркет

Вимоги до сільгоспбудівель максимально дебюрократизують

Вимоги до сільгоспбудівель максимально дебюрократизують

Дебюрократизація дозвільних процедур та вимог до будівництва тваринницьких комплексів розглядається як один із стимулів до інвестиційного пожвавлення в цій галузі.

Задля напрацювання спільних підходів до їх оптимізації та спрощення представники Мінагрополітики, Мінрегіонбуду, Мінекології, Держпродспоживслужби, Держархбудінспекціі, проектних інститутів, тваринницьких підприємств та громадськості обговорили діючі процедури та вимоги до будівництва тваринницьких комплексів.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

В Україні діє значний перелік обов’язкових будівельних норм, санітарних правил та екологічних вимог до сільгоспбудівель. Неодноразове  внесення змін до таких вимог, а також зволікання з відміною старих правил  призводять до затягування процесів і блокування будівництва.

«Спільно напрацьований алгоритм має зняти бюрократичні перепони та прискорити процес введення в експлуатацію таких об’єктів», – підкреслив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Він додав, що за умови відпрацьованої та максимально спрощеної системи погоджень можна очікувати  підвищення зацікавленості аграріїв у будівництві об’єктів та у виробництві продукції тваринництва.

Найближчим часом планується проведення спільних регіональних семінарів для аграріїв для роз’яснення нововведень.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!