Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Відсьогодні в шести областях України стартує пілотний проєкт Державного аграрного реєстру

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Відсьогодні в шести областях України (Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській) починає діяти пілотний проєкт Державного аграрного реєстру.

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  

Так, мобільні групи операторів виїжджатимуть в ОТГ та допомагатимуть аграріям вносити відомості про себе в систему  та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу.

Під час реєстрації будуть присутні представники системи безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником реєстру, а також представники Держгеокадастру, які консультуватимуть із земельних питань.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після внесення до реєстру, учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою. 

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання. 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!