Агромаркет

Відсьогодні Марчін Свєнчіцький вступає на посаду бізнес-омбудсмена України

Сьогодні, 15 жовтня, Марчін Свєнчіцький вступив на посаду бізнес-омбудсмена України. Він став наступником першого бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети.

Про це повідомляється на сайті Ради бізнес-омбудсмена.

«Ми бачили Раду як ефективну організацію, яка допомагає компаніям в Україні захищати свої законні права. Моє першочергове завдання – це, нарешті, прийняття Верховною Радою Закону про Установу бізнес-омбудсмена. Коли діятиме цей закон, рада матиме більше інструментів для виявлення та усунення системних проблем, з якими стикаються підприємці, а також налагодження ефективного діалогу між бізнесом та державними органами», – зазначив Марчін Свєнчіцький. 

Як зазначається, за п’ять років роботи Рада бізнес-омбудсмена розглянула понад 6,1 тис. скарг від компаній щодо неправомірних дій державних органів та допомогла підприємствам повернути понад 17 млрд. грн. 

«П’ять років тому уряд України, ЄБРР, ОЕСР та декілька українських бізнес-асоціацій домовилися про створення посади бізнес-омбудсмена. Це був головний крок вперед до покращення інвестиційного клімату України. За цей період бізнес-омбудсмен міцно утвердився як потужний адвокат вітчизняних та іноземних інвесторів у цій країні», – зазначив директор ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Довідка

Марчін Свєнчіцький – польський політик та економіст, колишній міністр зовнішньоекономічних зв’язків та заступник міністра економіки, а також мер Варшави. Останні 8 років він був депутатом польського Сейму, де обіймав посаду заступника голови української парламентської групи. Він також консультував український уряд з реформи децентралізації у 2014-2015 роках і був керівником проекту ЄС-ПРООН «Блакитна стрічка» в Києві у 2007-2011 рр.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!