Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Відкрито справу про банкрутство власника торговельної мережі «Фуршет»

Відкрито справу про банкрутство власника торговельної мережі «Фуршет»

18 січня 2021 року Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства дочірнього підприємства «Рітейл Центр», який володіє роздрібною мережею «Фуршет». Вимоги кредиторів приймаються до 16 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Retailers.

«20 січня компанії-постачальники роздрібної мережі «Фуршету» отримали лист за підписом директора «Рітейл Центр» В’ячеслава Купченка про те, що суд почав процедуру банкрутства компанії, в зв’язку з чим вводиться мораторій на виплати кредиторам і призначений розпорядник майна. Всі вимоги кредиторів повинні бути пред’явлені до 16 лютого 2021 року», – повідомляє видання. 

Також зазначається, що копія листа є у розпорядженні редакції.

«Фуршет» – один з найстаріших продуктових рітейлерів України, перший супермаркет був відкритий в 1998 році в Києві. До 2004 року «Фуршет» був найпопулярнішим супермаркетом в столиці.

У 2007 році 20% частку в мережі «Фуршет» купив французький «Ашан», а натомість засновник Ігор Баленко і група компаній «Фуршет» отримали 15% і 19% свідповідно в «Ашан Україна». Шляхи партнерів розійшлися. «Ашан» повністю вийшов з бізнесу «Фуршет» в 2017 році, покупцем частки виступила інвестиційна компанія V-12 Partners.

Відзначається, що однією з проблем «Фуршету» була значна закредитованість, іншою – посилення конкуренції.

Читайте також:Novus купує мережу супермакетів Billa