Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Відкриття ринку землі дозволить збільшити ВВП на 1,5%, – президент групи Світового банку

Відкриття ринку землі дозволить збільшити ВВП на 1,5%, – президент групи Світового банку

Відкриття ринку землі, за попередніми підрахунками, дозволить збільшити ВВП на 1,5%. Це той сектор, на який звертають найбільшу увагу інвестори з точки зору подальшого розвитку України.

Про це заявив президент групи Світового банку Джим Йонг Кім на зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, інформує портал Верховної Ради.

Важливими сферами реформування для подальшого отримання інвестицій Джим Йонг Кім назвав охорону здоров’я, земельну реформу та боротьбу із корупцією.

На переконання президента групи Світового банку, підвищення прозорості та відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну. «Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності, – зазначив він. – Для мільйонів людей – власників паїв і ділянок це додаткові доходи від оренди. Це дасть можливість наповнити бюджет і звільнити кошти, які можна буде направити на інші напрямки, зокрема, на охорону здоров’я».

Джим Йонг Кім зауважив, що вони шукають можливості розширення фінансової підтримки реформ, що проводяться в Україні. «Коли ми досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов’язаннями з європейськими інституційними банками з тим, аби ми могли дати більше коштів Україні. Зараз ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси для того, щоб направити їх в Україну», – сказав він.

Президент групи Світового банку заявив, що після того, як будуть зроблені кроки щодо проведення земельної реформи та створення антикорупційного суду, можна говорити про подальші інвестиції. Це, на його думку, стане запорукою змін у зовнішньому іміджі України. Він поінформував, що у світі є $40 трлн, які шукають свого адресата. Україна могла б стати таким місцем.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!