Агромаркет

Vertical Wellness вироблятиме солодощі з конопель

Виробник товарів для здоров’я на основі конопель Vertical Wellness Inc заявив, що купує каліфорнійського виробника солодощів The Organic Candy Factory. Так, на ринку з’явиться виробник харчових продуктів з додаванням канабісу вартістю близько $110 млн, пише businesswire.com.

Як зазначається, цьогоріч харчові продукти, особливо мармеладки, тістечка та напої, найбільше виграли від непередбаченого зростання попиту з боку компаній, пов’язаних з канабісом.

««Фабрика органічних цукерок» наразі не виробляє ніяких цукерок, настояних на горщиках, але тепер вона буде розширюватися на варіанти з канабідіолу (КБД, CBD), що стануть ключовим джерелом доходу для об’єднаної компанії», – зазначив представник компанії Vertical Wellness.

Зауважують, що КБД – не психоактивна речовина, яку отримують в основному з конопель, вивчають для різних медичних застосувань і все частіше використовують у якості розслабляючого засобу.

Відтак, генеральний директор Vertical Wellness Смоук Валлін відзначає, що ця угода є «ідеальним кроком» для його компанії по розширенню виробництва жувальних цукерок, що є одними з найбільш затребуваних продуктів на ринку CBD.

Зокрема, за його словами, компанія націлена на продажі розміром понад $22 млн в 2021 фінансовому році та сподівається підвищити цей показник до $78 млн у 2022 фінансовому році.