Агромаркет

Вартість акцій KSG Agro на Варшавській фондовій біржі зросла майже втричі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Курс акцій агрохолдингу KSG Agro після публікації звіту на Варшавській фондовій біржі (ВФБ) зріс у 2,9 раза – з 1,16 злотих за акцію станом на 11 листопала 2020 року до 3-3,38 злотих на 18 листопада 2020 року.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

«Ми із задоволенням відзначаємо цікавість інвесторів до наших акцій на ВФБ, яка відбилася на майже триразовому зростанні курсу цінних паперів холдингу», – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За його словами, драйвером стала публікація фінансового звіту, де зафіксовано зростання ключового показника EBITDA за дев’ять місяців  нинішнього року в 3,8 разf.

Такого показника вдалося досягти за рахунок системної роботи з реструктуризації кредитної заборгованості, яка за останні два роки знизилася на $16,7 млн, що вже дає змогу компанії спрямовувати кошти на інвестиції в розвиток бізнесу.

«Ймовірно, зіграло свою роль і те, що ми відкрито й прозоро вели діалог з інвесторами ВФБ у вигляді зустрічей у Варшаві та онлайн-конференцій, де доносили до них нашу стратегію й тактику в непростих умовах ведення бізнесу в Україні», – додав Сергій Касьянов.

Нагадаємо, вартість акцій українських агрокомпаній за місяць зросла майже на 11%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями