Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В українському бізнесі Corteva Agriscience відбулися організаційні зміни

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Corteva Agriscience робить наступні кроки для посилення команди, аби створити умови для подальшого сталого зростання.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, з 1 червня цього року на  посаду керівника комерційного відділу компанії призначено Віталія Коверника, який тепер очолює команди з продажів насіння напряму та через дистрибуційний канал, а також відповідає за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу.

Також 1 червня 2020 року на посаду керівника з продажів насіння Pioneer призначили Ігоря Комнатного. В його обов’язки нині входить розвиток прямих продажів бренду в рамках мультиканальної та мультибрендової стратегії бізнесу.

Крім того, керівник комерційного відділу компанії в Україні Андрій Андрюшко з 1 липня 2020 року обійматиме посаду керівника з виробництва насіння в Україні та Росії. На цій посаді він відповідатиме за всі аспекти стратегії виробництва насіння Pioneer та Brevant seeds у цих країнах, у тому числі керуватиме виробничими процесами насіннєвого комплексу в с.Стасі Полтавської області.

«Для посилення виходу Corteva Agriscience на ринок України ми ще більше зміцнили потенціал нашої організації та привнесли новий досвід у виробничий та комерційний підрозділи. Ми переконані, що такий підхід забезпечить довгостроковий успіх як для нашої компанії, так і для наших клієнтів, – зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергій Харін.

Нагадаємо, Corteva Agriscience оголосила про цілі сталого розвитку на найближче десятиріччя.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ