Агромаркет

В Україні зростає кількість операторів органічного ринку

В Україні зростає кількість операторів органічного ринку

Кількість операторів органічного ринку в Україні, за даними оперативного моніторингу ринку, проведеного Офісом підтримки реформ Мінагрополітики, станом на 31 грудня 2017 року збільшилась на 78 порівняно з 2016 роком і становила 504. Серед них 304 – виробники органічної сільськогосподарської продукції.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За результатами 2017 року українська «органіка» експортувалась більше, ніж у 40 країн світу,  наголосила вона.

Загальний обсяг експорту органічної продукції на кінець 2017 року становив 260 тис. тонн. Її споживачі знаходяться в країнах Європи, США, Канаді, Австралії, деяких країнах Азії.

У 2019 році 29 українських виробників органічної продукції візьмуть участь у потужній спеціалізованій виставці Biofach у Німеччині з національним павільйоном. Для порівняння: у 2017 році було представлено 15 компаній, у 2018 році – 20.

Також в Україні створили  перший офіційний відеоролик сектору органічного виробництва Organic in Ukraine. «Це перше офіційне відео, яке представлятиме український органічний сектор як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках», – зауважила Ольга Трофімцева. Підготовлено два варіанти відео – українською й англійською мовами.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!