Агромаркет

В Україні змінено порядок ідентифікації та реєстрації свиней

В Україні змінено порядок ідентифікації та реєстрації свиней

22 червня набув чинності наказ Мінагрополітики від 10 травня 2019 року № 243 «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації свиней».

Про це повідомили у Держпродсподивслужбі.

Відтепер реєстраційну картку господарства необхідно завіряти у спеціаліста державної установи (закладу) ветеринарної медицини, під контролем якої перебуває господарство.

Це не потребуватиме оформлення чи отримання додаткових документів (довідок), що скоротить витрати часу власника.

Також для підвищення якості засобів ідентифікації документ встановлює чіткі вимоги до бирок для ідентифікації та реєстрації свиней.

Тварин, яких проідентифіковано вушними бирками старого зразка, не потрібно переідентифіковувати.

У разі втрати вушної бирки попереднього зразка заміна здійснюватиметься вушною биркою нового зразка, але з тим самим ідентифікаційним номером, що був на попередній.

Також внесено зміни до форми звіту про наявність і рух поголів’я свиней у господарстві. Таким чином передбачається досягти істотного полегшення системи звітності в рамках періодичної інвентаризації поголів’я свиней у господарстві та подання щомісяця адміністратору Реєстру тварин звіту про наявність і рух поголів’я свиней у господарстві за встановленою формою.

Крім того, пропонується спростити форму вищезазначеного звіту: в основу обліку поголів’я передбачено покласти принцип технологічно-вікових груп свиней, що обумовлено вимогами сучасного програмного забезпечення, яким користуються виробники.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!