Агромаркет

Єдиний державний реєстр ветеринарних документів унеможливить фальсифікацію ветдокументів

Держпродспоживслужба репрезентувала Єдиний державний реєстр ветеринарних документів – електронну систему видачі ветеринарних документів та надання адміністративних послуг.

Єдиний державний реєстр ветеринарних документів створений держпідприємством «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» на замовлення Держпродспоживслужби.

Програмний продукт має на меті встановити єдині правила видачі ветеринарних документів на всій території України та унеможливити їх підробку чи фальсифікацію.

Реєстр передбачає авторизацію через єдиний цифровий підпис. «Це дозволяє розуміти, хто входить у систему і хто видає ветеринарні документи, – зазначив директор Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин Ігор Клименок. – Крім того, виданий документ містить QR-код, тому за допомогою телефона можна з легкістю перевірити достовірність виданих ветеринарних документів. Для цього не потрібно реєструватися – достатньо простого сканування коду через смартфон. Це на 100% унеможливлює підробку будь-якого документа».

Функціонування Реєстру дозволить забезпечити належний контроль за 100%-вою оплатою адміністративних послуг до відповідних бюджетів та знизить кількість помилок за видачі ветеринарних документів.

Єдиний державний реєстр ветеринарних документів абсолютно інтегрований з іншими системами Держпродспоживслужби та з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

«Це дозволяє зменшити час на формування відповідних ветеринарних дозвільних документів, уникати типових помилок та оперативно перевіряти, чи суб’єкт господарювання дійсно працює за заявленим видом діяльності», – наголосив Ігор Клименок.

Також Єдиний державний реєстр ветеринарних документів дає можливість контролювати державні установи, рівень прозорості роботи державних інспекторів, що знижує до мінімуму відмови у видачі ветдокументів.

Наразі в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів можна отримати ветеринарну довідку, ветеринарне свідоцтво форма № 1, ветеринарне свідоцтво форма № 2.

У пілотному проєкті реалізується видача міжнародних сертифікатів на експорт до Білорусі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!