Агромаркет

В Україні запрацювали нові правила розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів

В Україні почали діяти нові правила розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів, що стосуються всіх без винятку юридичних осіб. За невчасну подачу інформації керівнику юридичної особи загрожуватиме штраф до 51 тис. грн.

Про це повідомила керівник корпоративної практики та практики нерухомості Martyniv Law Firm Маріанна Феделеш на юридичному Телеграм-каналі AgriTax

«Тепер інформацію про кінцевого бенефіціара потрібно щороку актуалізувати у встановлені строки, а також розкривати при кожній реєстраційній дії», – йдеться в повідомленні.  

Крім цього, юридичні особи зобов’язані подати державному реєстратору інформацію про своїх кінцевих бенефіціарів і структуру власності протягом трьох місяців із дня затвердження відповідної форми структури власності Державною службою фінансового моніторингу України. Затвердження такої форми очікується найближчим часом.

Довідка

Кінцевий бенефіціар – це фізична особа, яка безпосередньо володіє часткою у розмірі не менше 25% статутного капіталу або прав голосу юридичної особи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!