Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В розвиток АПК Сумщини інвестовано понад 361 млн грн

Впродовж січня-березня 2021 року в розвиток агропромислового комплексу та сільських територій Сумщини залучено понад 361 млн гривень інвестицій, що становить 102,2% до відповідного періоду 2020 року.  

Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Найбільше інвестицій спрямовано на придбання сільськогосподарської техніки – 312,8 млн гривень та в розвиток інфраструктури аграрного ринку – 29,1 млн гривень.

Як приклад, з метою розширення мережі об’єктів зернової інфраструктури, впровадження новітніх технологій приймання, доробки та зберігання зерна на Сумщині продовжується ІІІ етап будівництва додаткових ємностей елеватора у ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (Кролевецька міська рада) потужністю 120 тис. тонн. Також приватно-виробничим комерційним підприємством «СТС» продовжується будівництво елеватора потужністю 100 тис. тонн у с. В’язове Конотопського району, введення в дію якого планується в 2021 році.

У галузь тваринництва спрямовано 14 млн гривень інвестицій.
У розвиток харчової та переробної галузі області залучено з початку 2021 року 2,6 млн гривень інвестицій, зокрема ТОВ «ЕЛІТ-ОІЛ» Роменського району проводяться роботи з будівництва олійно-екстракційного заводу з переробки олійного насіння потужністю 600 тонн за добу, стан готовності об’єкту – 85%.

Зростання обсягів залучення інвестицій сприяє підвищенню конкурентоспроможності продукції агропромислового комплексу, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та розвитку сільських територій.

Нагадаємо, Кролевецький комбікормовий завод побудував елеватор на 120 тис. тонн зерна. Також ми писали про те, що президент дав “добро” на надання пільгових та митних пільг інвесторам.