Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В період свят закупівельні ціни на зерно на внутрішніх елеваторах залишалися стабільними

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Протягом святкування Нового року і Різдва закупівельні ціни на основні зернові культури на лінійних елеваторах внутрішніх областей України залишалися стабільними, повідомляє AgroTimes.

Зокрема, закупівлі продовольчої пшениці здебільшого велися в діапазоні  4650-5150 грн./тонна, фуражної – 4550-4950 грн./тонна, ячменю – 3800-4200 грн./тонна, кукурудзи – 3700-4100 грн./тонна.

Закупівлі зерна на внутрішніх елеваторах впродовж першого тижня 2020 року були одиничними через те, що більшість зерновиробників і поклажедавців в цей період не працювали. Елеватори в основному відвантажували збіжжя по раніше складеним графікам в напрямку переробних підприємств і портів.

Тим часом, в портових терміналах закупівельні ціни на зерно помірно зросли через скорочення пропозиції і підвищення експортних цін. Найбільше платили трейдери, які мали не забезпечені «гарячі» контракти з найближчими термінами виконання.

Так, станом на 3 січня компанія CORETRADE в Одеському і Південному морських портах закуповувала пшеницю 2-3 класів по 5720-5740 грн./тонна,що майже на 200 гривень більше середніх цін на ринку. За оновленим сьогодні прайсом, закупівельні ціни трейдера на зернову знизилися до 5620-5640 грн./тонна СРТ-порт.

Постноворічні закупівельні ціни на зерно на лінійних елеваторах і в портових терміналах більшість зернотрейдерів, які ведуть активну торгову діяльність, озвучать вже в п’ятницю, 10 січня.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!