Агромаркет

В Давосі обговорюють партнерство з Україною у сфері сільського господарства

В Давосі обговорюють партнерство з Україною у сфері сільського господарства

Питання промислової незалежності та кліматичної нейтральності Європи багато в чому залежатиме від важливих торговельних партнерів – США і України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

«Загалом дискусії щодо партнерства з Україною відбуваються навколо трьох опор – це сільське господарство і наша роль в глобальній продовольчій безпеці, адже багато компаній зацікавлені не лише в експорті, але і в розвитку переробної галузі. Безумовно цікавим є розвиток цифрової економіки, всі визнають наше лідерство за багатьма позиціями. І, як не дивно, це промисловість, – той факт, що Україна як кандидат в ЄС і велика країна з промисловим потенціалом є точкою для розташування багатьма компаніями своїх виробництв», – зазначив заступник міністра економіки України – торговий представник України Тарас Качка у прямому ефірі Національного телемарафону, перебуваючи у складі української делегації на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Заступник міністра додав, що завтра відбудеться предметна розмова з керівниками глобальних корпорацій, які будуть говорити про свої стратегії щодо України.

Важливими питаннями для України є міжнародна підтримка у відбудові України, яка має базуватися на приватних інвестиціях з залученням новітніх технологій, розширення торговельно-економічного співробітництва, посилення євроінтеграційних процесів та реалізація нових проектів в Україні, зокрема, пов’язаних з виробництвом.

Нагадаємо, IFC фінансуватиме іригаційні проєкти в Україні.