Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В A.G.R. Group затвердили нову управлінську структуру та призначили менеджмент

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Наприкінці 2019 року агрохолдинг A.G.R. Group затвердив нову управлінську структуру компанії та призначив менеджмент.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, президентом та головою наглядової ради холдингу став Місак Хідірян – вірменський підприємець і фінансист, засновник і єдиний акціонер A.G.R. Group. Він інвестує в аграрний сектор України з 2012–2013 років.

Виконавчим директором і головою правління холдингу призначено Ігоря Шестопалова, який приєднався до команди A.G.R. Group  у 2018 році, очоливши департамент зв’язків з інвесторами.

Давид Ананян, у сфері відповідальності якого рослинництво, молочне виробництво та елеваторне господарство, нині – операційний директор і член правління холдингу.

Посаду Директора з корпоративних інвестицій та члена правління холдингу обійняла Світлана Корицька – фахівець у сферах фінансів, аудиту та інвестицій.

Як  зауважив Місак Хідірян такі зміни пов’язані з тим, що агрохолдинг запроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління та прагне бути більш прозорим та зрозумілим для іноземних інвесторів. За його словами, це стосується і інших змін, які відбуваються в A.G.R. Group.

«Менеджмент компанії, до складу якого входять економісти та фінансисти, юристи та фахівці з бізнес-планування, агрономи та логісти, має багаторічний профільний досвід, професійні знання і щире бажання розвивати аграрний бізнес України, спираючись на сучасні передові технології та обладнання, знання і дбайливе ставлення до землі», – додав Місак Хідірян.

Як повідомлялося раніше, компанія A.G.R. Group має намір вийти на міжнародні ринки запозичень.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!