Агромаркет

USAID фінансує розвиток малих аграрних підприємств

USAID фінансує розвиток малих аграрних підприємств

У рамках реалізації спільного проекту з USAID компанія «Агріко Україна» збудувала нові картоплесховища. Це дозволило збільшити виробництво практично вдвічі. І вже зараз у планах – збудувати ще два сховища: на Київщині та Чернігівщині.

 

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Агентство США з міжнародного розвитку є одним із найбільших донорів в галузі сільського господарства України. Владислава Рутицька нагадала, що сьогодні впроваджуються два проекти технічної допомоги на загальну суму близько $16 млн, включаючи кошти, залучені від партнерів, передає прес-служба Мінагрополітики.

Обсяг фінансування «Ініціативи з аграрного партнерства», наданий USAID, складає $4,1 млн. Цей проект вже залучив ще $10 млн із власних коштів приватних партнерів програми («Байєр»/МФК, «Данон Україна»/МФК, «Агробонус» та «Агріко Україна».  

Владислава Рутицька відзначила, що проект «Ініціатива з аграрного партнерства» має на меті реалізацію одного з головних завдань USAID в Україні. «Проект сприяє підвищенню продуктивності аграрних малих сільськогосподарських підприємств», ‒ підкреслила вона.

Презентація діяльності проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Ініціатива з аграрного партнерства» відбулася на базі демонстраційного господарства ТОВ «Агріко Україна». Окрім того, презентацію діяльності провели партнери USAID: ТОВ «Байєр» спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією, компанія «Данон Україна» спільно з фондом «Добробут громад» та компанія «Агробонус».

Довідка

Проект «Ініціатива з аграрного партнерства» є частиною програми «Партнерство заради інновацій», яка в свою чергу є елементом програми уряду США «Нагодуємо майбутнє». У співпраці з бізнесом проект забезпечує спільне фінансування та розробку заходів, які сприяють вирішенню довготривалих проблем аграрного сектору, в тому числі в Україні.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!