Агромаркет

USAID АГРО надасть 57 млн грн для співфінансування проєктів з вітамінізації борошна

USAID АГРО надасть 57 млн грн для співфінансування проєктів з вітамінізації борошна

Програма USAID АГРО співфінансує 15 (п’ятнадцять) проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 57 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки.

Про це повідомляє пресслужба Програми.

В умовах війни та обмеженого експорту, низьких цін на зерно виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці.

Фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами для покращення здоров’я населення у світі вже стало звичною практикою, яка впроваджена у понад 80 країнах. Міжнародні організації висловлюються за користь вітамінізованого борошна та закуповують його для гуманітарних програм, зокрема, і для забезпечення продуктами харчування країн Африки та Азії.

Дедлайни:

– до 21 серпня 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected]);

– 22 серпня 2023 р. з 14:00 до 16:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар;

– не пізніше 18:00, 24 серпня 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі;

– не пізніше 18:00 за місцевим часом 17 вересня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Нагадаємо, USAID АГРО надасть субгранти на розвиток елеваторних потужностей.