Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Уряд скасував заборону на ввезення аміачної селітри з Росії в зв'язку з упровадженням антидемпінгового мита

Уряд скасував заборону на ввезення аміачної селітри з Росії в зв'язку з упровадженням антидемпінгового мита

Кабінет міністрів вилучив нітрат амонію (аміачну селітру) з переліку товарів, що підпадають під заборону ввезення на митну територію України з РФ.

Таке рішення ухвалено в зв’язку з дією антидемпінгових мит на імпорт в Україну нітрату амонію з РФ у розмірі 42,96%.

Крім того, перелік заборонених товарів доповнено аміачною селітрою, яка не є добривом, із вмістом азоту не більше ніж 28%.

«Така заміна коду в групі звужує заборону в товарній групі. У 2017 році в групі, яку пропонується внести (нітрат амонію із вмістом азоту не більше ніж 28%. – ІФ), було завезено лише 50 тис. тонн, а в групі «нітрат амонію» – понад 1 млн тонн. Тому ми просимо залишити цей пункт або врахувати, що можуть бути постачання в обхід антидемпінгових заходів», – уточнив голова Ради федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Довідка

Антидемпінгові мита на нітрат амонію (аміачну селітру) походженням із РФ були впроваджені у 2014 році і мають діяти до липня 2019 року.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 26 березня ухвалила рішення про розширення дії антидемпінгових заходів: мито для ПАТ «Дорогобуж» становитиме 29,25%, для інших експортерів і загалом для РФ – 42,96%.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали