Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Уряд має забезпечити фінансову підтримку галузі вівчарства, – держаудитори

Уряд має забезпечити фінансову підтримку галузі вівчарства, – держаудитори

На держпідприємстві «Дослідницьке господарство Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія Нова» Національного науково-селекційного центру з вівчарства» проведено державний фінансовий аудит діяльності за період з 1 листопада 2013 року по 1 червня 2017 року.

Про це повідомили в Херсонській облдержадміністрації.

Зокрема, аудитори виявили факт збитковості підприємства загалом на суму 8,83 млн грн. – передусім, через відсутність розгалуженого ринку збуту вовни.

Аудитори також констатували, що темпи впровадження сучасних селекційних досягнень і енергоощадних технологій залишаються недостатніми.

При цьому підготовлено низку рекомендацій для істотної результативності фінансово-господарської діяльності дослідницького господарства.

У зв’язку з цим Національній академії аграрних наук України варто внести ряд пропозицій уряду, щоб розглянути питання про виділення коштів з держбюджету на фінансову підтримку галузі вівчарства з відповідними розрахунками. Насамперед, для створення повноцінної інфраструктури з переробки вовни, отримання конкурентоспроможної продукції та виходом її на зовнішні ринки, популяризації вітчизняної продукції вівчарства.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!