Агромаркет

«Укрзалізниця» готується стати оператором зернових вантажів

Таку ініціативу обговорили представники перевізника з членами Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Про це йдеться на сайті «Укрзалізниці».

За словами директора з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, перевізник фактично забезпечуватиме логістику та продаж урожаю. На думку представників АФЗУ, це на 10% збільшить обсяг експорту зернових.

«Об’єднання невеликих партій цих вантажів дозволить малим фермерам залишитися на ринку та отримувати справедливу вартість за свою продукцію», — зазначив Андрій Рязанцев.

Крім того, він повідомив, що вивезти весь зібраний впродовж пікового місяця врожай, як цього хочуть трейдери, Укрзалізниця не зможе, адже перевезення мають бути розплановані рівномірно. Тому логістику варто налагодити таким чином, щоб здійснювати перевезення протягом усього року.

«Ми маємо провальні місяці за зерновозами, коли вони взагалі не використовуються й навіть застосовуються для перевезення інших вантажів. Асоціація фермерів пропонує, базуючись на передовому досвіді США, розглянути можливість і доцільність побудови пристанційних елеваторів і припортових терміналів на принципах державно-приватного партнерства, для покращення перевізного процесу та максимізації доходу від продажу сільгосппродукції», – зазначив представник перевізника.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!