Агромаркет

«Укрсадпром» і WNISEF допоможуть просувати на світові ринки українські ягоди і фрукти

«Укрсадпром» і WNISEF допоможуть просувати на світові ринки українські ягоди і фрукти

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та асоціація «Укрсадпром» підписали протокол про наміри щодо надання технічної допомоги.

Це відбулося у рамках проекту WNISEF «Програма лідерства, сприяння експорту, залучення інвестицій та розвитку», повідомили в «Укрсадпромі».

Відповідно до документу, WNISEF надає технічну підтримку проектам (зокрема, залучення фінансових ресурсів, надання інформаційно-консультаційних послуг, сприяння у залученні зовнішніх консультантів), спрямованим на розвиток експорту плодово-ягідної продукції українських виробників.

Першим результатом співпраці має стати участь малих та середніх підприємств ‒ членів  «Укрсадпрому» в міжнародних виставкових заходах за кордоном.

«Ми плануємо разом з асоціацію «Укрсадпром» допомогти українським садоводам і виробникам продукції з плодів та ягід успішно представити свою продукцію на нових зарубіжних ринках, ‒ зазначив керівник Програми сприяння експорту WNISEF Віталій Бігдай. ‒ Виробники якісної плодово-ягідної продукції зможуть встановити нові ділові контакти, отримати нові експортні замовлення, розширити виробництво і створити нові робочі місця в Україні».

«Технічна підтримка WNISEF надасть українським садівникам можливість не лише представити свою продукцію на нових ринках та отримати досвід участі в найбільших галузевих хабах глобального галузевого ринку, а й реально стати рівноправною частиною світового ринку фруктів, ягід та горіхів, а також здійснити свій вклад у створення бренду «Україна» в світі, який буде асоціюватись, у першу чергу, з таким позитивом, як смачні та якісні фрукти і ягоди», ‒ переконаний голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

Довідка

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував $168 млн у 118 компаній та зробив можливим залучення $1,5 млрд e компанії України та Молдови.

З 2015 року WNISEF реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!