Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Укролія» експортувала до Франції 200 тонн органічної соняшникової макухи

ТОВ «Укролія» у 2019 році в рамках співпраці з французькими компаніями експортувала близько 200 тонн органічної соняшникової макухи для виробництва органічних комбікормів.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Компанія постачає на ринок Франції також органічну олію. Як зазначається, співробітництво ТОВ «Укролія» та S.A.S. Provence Huiles (Франція), розпочалося в лютому 2018 року.  Саме цій компанії було відвантажено першу партію високоолеїнової органічної нерафінованої олії обсягом 44 тонни.

«Партнери з Франції досить високо оцінили продукт нашого виробництва, і вже через шість місяців було укладено наступний контракт на продаж продукції об’ємом 500 тонн. За умовами цього контракту, крім органічної нерафінованої високоолеїнової олії, реалізовувалася органічна нерафінована лінолева олія», – йдеться в повідомленні.

Оскільки Франція є однією з країн, де органічні рослинні олії користуються високим попитом, менеджер із продажу на експорт ТОВ «Укролія» Руслан Дерев’янченко провів низку зустрічей з керівництвом компанії S.A.S. Provence Huiles для обговорення посилення співпраці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!