Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Українську кукурудзу наразі найактивніше купує Китай

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Незважаючи на очікування уповільнення попиту на товари, попит з Китаю на українську кукурудзу підтримав експортні котирування на базисі FOB Одеса.

Про це повідомляє Refinitiv Agriculture на своєму Телеграм-каналі .

За інформацією операторів ринку, після розподілу імпортних квот на 2020 рік на минулому тижні китайські покупці активно закуповували кукурудзу в Україні з поставкою в лютому-квітні. На тлі низького інтересу інших імпортерів, Китай став основним покупцем української кукурудзи. Загальний обсяг закупівель оцінюється приблизно в 1,5-2 млн тонн.

Ціни закупівель української кукурудзи для поставок в Китай не особливо відрізняються від цінових рівнів на інші напрямки, але вони підтримали ринок.

На базисі СРТ-Одеса торговельна активність на ринку кукурудзи знизилась у зв’язку із заповненою портових елеваторів і зниженням закупівельних цін.

Нагадаємо, згідно з прогнозом, у Україні очікується подальше зниження експортних цін на кукурудзу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!