Агромаркет

Українські стартапери змагатимуться на найбільшому в світі конкурсі «зелених» технологій

В Івано-Франківську визначили стартапи, що представлятимуть Україну в суперфіналі найбільшого у світі конкурсу «зелених» технологій «ClimateLaunchpad» в Амстердамі.

Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів.

Так, у конкурсі братимуть участь два вітчизняних проєкти: Carbominer – технологія добування вуглекислого газу для його великих користувачів, як, наприклад, теплиці, та EcoTyre – метод переробки шин, що базується на використанні електромагнітного поля.

Третє місце серед десяти представлених стартапів посів проект Atmosphere – система прогнозування та аналізу погоди за допомогою штучного інтелекту.

 «Усі ми знаємо, що нашій планеті необхідна турбота та відповідальне ставлення до неї. Водночас у світі є багато екологічних проблем, які потребують швидкого вирішення. Саме тому Міністерство освіти і науки активно підтримує «зелені» ініціативи, що допоможуть покращувати екологію», – зазначила гендиректор директорату інновацій та трансферу технології Дар’я Чайка.

За її словами, участь в конкурсі такого масштабу – це можливість долучитися до інтернаціональної «зеленої» спільноти, познайомитися з майбутніми інвесторами та знайти бізнес-партнерів.

У Нідерландах українські команди, що зайняли 1 та 2 місця, змагатимуться з учасниками з 53 країн світу за грошову винагороду 10 та 5 тис. євро, а також за участь у програмі Climate-KIC.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!