Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Українські і польські фахівці спільно боротимуться з інфекційними захворюваннями тварин

Українські і польські фахівці спільно боротимуться з інфекційними захворюваннями тварин

Взаємодія України та Польщі у боротьбі з інфекційними захворюваннями тварин була у центрі уваги під час зустрічі фахівців двох країн у Львові. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Українську сторону представляли голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та в.о. директора департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби Микола Білоус. З польської сторони були присутні головний ветеринарний лікар країни Владімір Скорупскі та директор Інституту ветеринарної медицини Польщі Кжистофор Нємчик.

Сторони підтвердили необхідність поглиблення міжнародного співробітництва з проблем ветеринарної медицини, аби запобігти поширенню інфекційних хвороб тварин та взаємно убезпечити території від епізоотій. Зважаючи на сусідство України та Польщі, такі питання є особливо актуальними, зазначили співрозмовники.

Представники ветеринарних служб України та Польщі домовилися, зокрема, активізувати роботу з обміну інформацією та набутим досвідом у боротьбі з африканською чумою свиней.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали