Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Українські експортери яблука опановують суміжні ринки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Неврожай яблук у сезоні-2019 та висока ціна на плоди окремих сортів спонукали українського експортера яблук постачати до країн Перської затоки також і курячі яйця.

Про це стало відомо із інтерв’ю очільника ТОВ «АУСП-Фрут» Володимира Гуржія, яке опубліковане у квітневому номері журналу «Садівництво по-українськи».  

Як пояснив фахівець, на ринку країн Перської затоки надзвичайно популярним є яблуко сорту Роял Гала. Але оскільки у 2019 році був неврожай яблук, і цього сорту в Україні бракувало також, компанія вирішила не конкурувати за нього з іншими експортерами. А щоб зайве не простоювати й ефективно використати свій маркетинговий потенціал, узялися постачати на згадані ринки куряче яйце.

Фахівець зокрема зазначив:

«До експорту за кількома спорідненими напрямками ставимося серйозно, це диверсифікація й ефективне використання маркетингових можливостей компанії. Зокрема, бачимо потенціал й у експорті з України овочів — за певного технологічного підходу до їх вирощування. Цього року ми вже отримували в Саудівській Аравії та Дубаї замовлення на миту моркву, але не взялися його виконувати з огляду на невідповідну якість нашої продукції. Основними постачальниками моркви на тих ринках є Австралія та Китай, і ми не дотягуємо до жодного з їхніх стандартів. Проте виробники, з якими ми в Україні вели діалог, уже отримали специфікації у вигляді технічного завдання і цього сезону намагатимуться вирощувати потрібне». 

Довідка. Компанія ТОВ «АУСП-Фрут» спеціалізується на агрегуванні й експорті великих партій українського десертного яблука та інших продуктів у фреш-сегменті. На міжнародному ринку вона відома під назвою USPA Fruit й працює з українським яблуком уже три сезони поспіль: перший проданий нею урожай дозрів 2017-го.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!