Агромаркет

Українська аграрна конфедерація та ССА сприятимуть виходу вітчизняної агропродукції на ринок Китаю

Українська аграрна конфедерація та ССА сприятимуть виходу вітчизняної агропродукції на ринок Китаю

Українська аграрна конфедерація (УАК) та Китайська торгова асоціація  (ССА) підписали Меморандум про співробітництво, повідомили в УАК.

Співпраця, зокрема, передбачає організацію в Україні та Китаї виставок, форумів, конференцій та візитів представників ділових кіл, сприянння діловим контактам підприємців обох країн, обмін актуальною інформацією про стан торговельно-економічного співробітництва між країнами та пріорітетні напрямки їх розвитку.

«За підсумками 2015 року Китай став ринком № 1 для експорту української продукції, – наголосив, Руслан Осипенко, директор ССА. – Але враховуючи те, що ринок КНР дуже великий, українські товари займають на ньому менше 1%. Тобто можливості для збільшення українського експорту надзвичайні».

За його словами, мета ССА – допомагати українському бізнесу виходити на ринок Китаю.

Українська аграрна конфедерація, зі свого боку, об’єднує велику кількість вітчизняних аграрних компаній та профільних громадських організацій.

“Підписання меморандуму між УАК та Китайською торговою асоціацією сприятиме виходу вітчизняних підприємств на ринки Китаю. Жодна країна світу не має такого потенціалу до збільшення аграрного експорту, як Україна», – зазначив Леонід Козаченко, народний депутат, президент УАК.

Він підкреслив, що документ сприятиме інвестиційному співробітництву між Україною та КНР.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!