Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна й Білорусь підписали протокол про скасування дозволів на автомобільні вантажоперевезення

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та міністр транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Олексій Авраменко підписали міжурядовий протокол про внесення змін до Угоди між урядом України та урядом Республіки Білорусь про міжнародне автомобільне сполучення від 17 грудня 1992 року.

Про це повідомляють в Мінінфраструктури.

Документ, зокрема, передбачає звільнення від дозвільної системи автомобільні перевезення вантажів та пасажирів в нерегулярному сполученні.

Як зазначається, Білорусь стала третьою країною, з якою підписано повну лібералізацію вантажних перевезень. До цього в травні 2016 року такий документ було підписано зі Швейцарією, а в червні 2019 року – з Великою Британією.

Владислав Криклій зазначив, що підписання цього документу – важливий крок для галузі, адже відсутність бар’єру у вигляді дозволів надає нові можливості не тільки для автомобільних перевезень, а й для розвитку товарообігу між країнами.

Перевізники не залежатимуть від кількості дозволів, не втрачатимуть час на їх оформлення. Це також зменшить фінансове навантаження для перевізників.

«Ми зробили головний крок, необхідний для лібералізації автомобільних перевезень між Україною та Республікою Білорусь. Впевнений, що Верховна Рада не буде зволікати з ратифікацією цієї угоди. Ще 2 роки тому двосторонні дозволи Республіки Білорусь були в надзвичайному дефіциті, а підписання Протоколу нівелює будь-які ризики створення дефіциту дозволів на цьому напрямку в майбутньому», – зазначив Владислав Криклій.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!