Агромаркет

Україні потрібен контроль якості молокопродуктів — Юркевич

Україні потрібен контроль якості молокопродуктів — Юркевич

В Україні велика існує дискусія щодо врегулювання питання з фальсифікацією молочної продукції.

Про це в інтерв’ю виданню The DairyNews розповів головний виконавчий директор компанії Анатолій Юркевич.

«Вадим Петрович Чагаровський з ідеєю технічних регламентів для регулювання цього питання виступає вже 4 роки. У нього всі важелі в руках: написати технічний регламент, прийняти його, зробити, але чомусь результату немає», — повідомив він.

За словами Юркевича, в Україні технічний регламент — це нормативний документ, підзаконний акт, який, з урахуванням зміни адаптації українського законодавства до норм ЄС, втрачає повноваження, тому що покарання в Україні будуть вводиться тільки законом. Технічний регламент не дозволяє в Україні ввести покарання, відповідальність і все інше.

«Ми були одними з ініціаторів в Україні законопроекту про те, щоб збільшити відповідальність за це (фільсіфікацію — ред.) І змусити маркувати правильно. У закон про молоко та молочні продукти внести зміни, які дозволили б так, як в Європі, наприклад, в Польщі — правильно маркувати, не використовувати однойменні назви, які вводять в оману», — говорить він.

Як зазначає Анатолій Юркевич, коли немає заборон і обмежень, є спокуса короткостроково заробити. Наприклад, часто сирний продукт заводи видають за сир.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!