Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна відкрила 8 нових експортних ринків для сільгосптоваровиробників

За останні шість місяців для українських експортерів відкрито 8 нових ринків та перепогоджено 63 товарні позиції в 11 державах та міжнародних економічних організаціях.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України.

«Важливим пріоритетом для нас є робота з відкриття нових ринків для експорту української продукції», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

За її словами, за шість місяців було відкрито ринки Японії, Лівії, Аргентини та Лівану для українських виробників молочної та молочних продуктів. Ефіопія стала відкритою для українських виробників яєць, Сербія – для українського тваринного білка, ОАЕ – для великої рогатої худоби. До Литви тепер можна експортувати арахнідів для потреб захисту рослин (йдеться про ентомофагів – комах, які споживають або паразитують на шкідниках рослин та використовуються для захисту сільськогосподарських культур).

Крім того, 63 товарні позиції в 11 державах та міжнародних економічних організаціях перепогоджені. Мова йде, в першу чергу, про країни СНД, Сінгапур та Південну Корею.

Наразі триває робота по відкриттю ринків на всіх континентах світу. Серед найбільш перспективних для експортерів країн – країни ЄС, Китай, Сінгапур, Індія, В’єтнам, ПАР та Індонезія.

Нагадаємо, найбільші імпортери української олії – Індія та Китай. Також ми писали про те, що ЄС поступово наздоганяє Китай за обсягами закупівлі української кукурудзи.