Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна відкрила 12 нових ринків для експорту агропродукції

За 2020 рік для України було відкрито 12 нових ринків, погоджено 35 експортних сертифікатів та пройдено 2 аудити ЄС щодо системи оцінки державного контролю за виробництвом риби та рибних продуктів, м’яса птиці та продуктів з нього.

Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, протягом 2020 року активно проводилася робота по відкриттю 100 нових ринків на шести континентах.

«Мова йде як про традиційних зовнішньоекономічних партнерів України – ЄС, Китай, США, Індію, так і про менш освоєні українськими експортерами ринки – Мексики, Австралії, Бразилії, Анголи тощо», – зазначила вона.

Окрім того, протягом 2020 року велася робота з укладення міжнародних договорів у сферах санітарних та фітосанітарних заходівта захисту споживачів з такими країнами: Бразилією, Алжиром, Індонезією, В’єтнамом, Іраном, Молдовою, Узбекистаном, Сербією, Ліваном, Грецією, Німеччиною, Швецією та Грузією.

Було підготовлено до підписання та отримано дозвіл Кабінету Міністрів України на підписання Угоди між Держпродспоживслужбою та Міністерством сільського господарства, лісництва і водних ресурсів Республіки Північна Македонія про співробітництво у сфері карантину та захисту рослин.

Нагадаємо, Держспоживслужба анонсує відкриття ринків для української продукції у 33 країнах світу.