Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна та Китай мають намір посилювати торгово-економічну співпрацю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун в ході зустрічі обговорили перспективи поглиблення торгово-економічної співпраці між країнами.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Торгівля з КНР є стратегічно важливим напрямом для України. КНР – №1 за обсягом товарообігу серед партнерів України в світі (за умови, якщо ми розглядаємо торгівлю з ЄС як з окремими країнами). Потенціал співпраці величезний, тому ми всіляко підтримує поглиблення нашого торгово-економічного співробітництва», – зазначив Міністр Ігор Петрашко. 

За його словами, географічне положення України – важливий чинник для пошуку можливостей у трикутнику Україна-Китай-ЄС. ЗВТ з ЄС і початок торговельної лібералізації з КНР може надати в майбутньому істотні переваги в реалізації спільних стратегічних проєктів.

Сторони обговорили потенційну співпрацю і нові проєкти у сферах інфраструктури, галузях промисловості та аграрного сектору. Щодо АПК, зокрема, йшлося про розширення номенклатури аграрної продукції на ринках сторін та зростання обсягів торгівлі між Україною і КНР.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ