Агромаркет

Україна та Ізраїль підписали меморандум про співпрацю в аграрній сфері

Виконуюча обов’язки міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева та посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон підписали меморандум про співпрацю аграрних відомств двох країн.

Про це повідомляє Мінагрполітики.

Підписання відповідного документу відбулося в рамках робочого візиту прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу до України.

Як ідеться в повідомленні, меморандум має на меті зміцнення двостороннього співробітництва між Україною та Ізраїлем у галузі сільського господарства та встановлення робочих відносин на постійній основі між аграрними відомствами двох країн.

«Оскільки Ізраїль є важливим зовнішньоекономічним партнером не тільки з точки зору торгівлі, але і як джерело інноваційних підходів та технологій розвитку сільського господарства, меморандум сприятиме більшому залученню новітніх ізраїльських технологій та інновацій в АПК нашої держави, отриманню передового ізраїльського досвіду реформування АПК, який зможуть запозичити вітчизняні аграрії, збільшенню кількості  спільних досліджень і розробок, участі у спільних семінарах, симпозіумах та інших подібних заходах, обміну спеціалістами та інформацією, що становить взаємний інтерес», – зазначила Ольга Трофімцева.

За її словами, документ також посприяє впровадженню спільних інноваційних проектів та програм у галузі сільського господарства та активізації економічної й науково-технічної співпраці в галузі сільського господарства між профільними асоціаціями, організаціями та приватним сектором двох країн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!