Агромаркет

Україна призупинила обмеження на імпорт з Білорусі

Україна призупинила обмеження на імпорт з Білорусі

Україна до 15 вересня, припинила рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про введення спеціального мита в розмірі 39,2% на імпорт ряду товарів походженням з Білорусі, яку планувалося ввести з 1 травня.

Про це йдеться в повідомленні МКМТ, опублікованому в номері газети «Урядовий кур’єр» від 23 квітня, пишуть «Українські новини».

«13 квітня 2016 року МКМТ розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України інформаційні матеріали щодо доступу українських товарів на ринок Республіки Білорусь», — йдеться в ньому.

За результатами розгляду комісія прийняла рішення призупинити до 15 вересня введення спецмита на імпорт ряду товарів з Білорусі.

Раніше повідомлялося, що 13 листопада 2015 року МКМТ вирішила ввести спецмито на молоко і молочні продукти, сири всіх видів, цукровмісні кондитерські та хлібобулочні вироби, солодове пиво, горілку, миючі та чистячі засоби, кухонні меблі, шини та покришки, комбіновані холодильники-морозильники ємністю до 340 л і морозильні шафи ємністю до 250 л, різні види тракторів для сільгоспробіт походженням з Республіки Білорусь.

Обмеження планувалося ввести з 20 січня (потім було призупинено до 1 травня) як крок у відповідь на недружні дії з боку Білорусі по відношенню до українських підприємств кондитерської і пивоварної галузей.

28 грудня в Мінську відбулося друге засідання білорусько-української робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі, в ході якого сторони висловили бажання зняти обмежувальні заходи в торгівлі з обох сторін.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!